BALTI OSTEOPAATIDE ASSOTSIATSIOON

BOA on loodud 2014 aastal, eesmärgiga koostada Eestis tegutsevate osteopaatide register,et inimestel oleks võimalik eraldada mõnepäevastel kursustel käinud ja baasharidusega osteopaadid. BOA loomisest kasvas välja Eesti esimene baasharidust andev Osteopaatia Akadeemia, mis tänaseks on tunnustatud Euroopas ja oleme EFFO(European Federation and Forum of Osteophats) täieõiguslikud liikme alates 2018.

Koolis antav haridus vastab üle Euroopa kehtivale Standardile EN166862015 BOA liikmed vastavad kõik Eestis kehtivale standardile.

Balti Osteopaatide Assotsiatsiooni liikmed vastavad EU Osteopaadi Standardile EN166862015
effo
Vaata lisaks: EFFO koduleht

BOA LIIKMED

Dmitri Tsion

BOA esimees
  • +372 5331 5337
  • dmitri.tsion@osteopaat.ee

Ragna Oro-Vister

Osteopaatia Akadeemia õppealajuhataja
  • +372 5557 7338
  • info@osteopaat.ee

Kati Krill

Osteopaatia Akadeemia
õppetöö korraldaja
  • +372 5838 3793
  • kati.krill@gmail.com

Maarika Jaaksoo

Tallinn
  • +372 528 2082
  • maarika.jaaksoo@gmail.com

Olga Kronberg

Tallinn
  • +372 565 1845
  • olga.kronberg@gmail.com

Rinat Šuras

Tallinn
  • +372 5552 6016
  • rinat.shuras@hotmail.com

Albert Vermi

Narva
  • +372 5699 7727
  • albert.veremi@gmail.com

Selena Tamberg-Stenkin

Tallinn
  • +372 5399 4783

Sergei Tamberg-Stenkin

Tallinn
  • +372 5624 7481

Pille Padar

Tallinn
  • +372 506 1007

Nadežda Yusova

Maia Kadeikina

Tallinn
  • +372 5391 7973

Julia Aron

Pärnu
  • +372 5698 3768

Darja Spasenkova

Tallinn
  • tel: +372 5333 3370
  • apriori0@mail.ru

Maigrit Tikkerbar

Pärnu
  • +372 5656 8056

Inessa Starkova

Tallinn
  • + 372 5281587
  • inessa.starkova@mail.ee

Carmen Peterson

BOA liige

Merily Ilsen

BOA tudengliige

Mairi Sepp

BOA tudengliige

Helena Helštein

BOA tudengliige

Annette Grenzstein

BOA tudengliige

Dmitri Fuks

Tel Aviv
  • +972 (52) 462 2326
  • dfosteopath@gmail.com

Vladimir Lantsov

Moskva
  • +7 (905) 589 0332
  • lantsovvladimir@mail.ru

Anton Markitan

Moskva
  • +7 (926) 730 2160
  • MarkitanAD@yandex.ru

Darja Sadikova

Riia
  • +371 12864 9729
  • darja.sadikova@inbox.lv

Vladimir Zelenkin

Krasnojarsk
  • +7 (913) 576 6427
  • vladimir.zelenkin@gmail.com

MTÜ Balti Osteopaatide Assotsiatsioon

Dmitri Tsion

BOA juhatuse esimees
  • +372 5331 5337
  • dmitri.tsion@osteopaat.ee